Придбати автобус для вихованців військово-морського ліцею м. Одеси

Звернення №3
публікація залишилось

Автор звернення:

0 400
Зібрано 96 підписів залишилось 304 підписів

Військово-морський ліцей ВМС України переїхав з Севастополя до Одеси після анексії Криму. Заклад довелося створювати фактично з нуля, тому інколи вихованцям бракує найнеобхіднішого матеріально-технічного забезпечення.
Через відсутність власного транспорту, ліцеїсти не мають можливості брати участь у спортивних та культурних заходах: змаганнях, екскурсіях, відвідувати інші навчальні заклади заради обміну досвідом. Вихованці закладу навіть не можуть виїхати на полігон та військові навчання.
Інколи транспорт забезпечують спонсори, але від участі у багатьох подіях доводиться відмовлятися.
Придбання автобуса, здатного вмістити від 25 пасажирів, вирішило би цю нагальну проблему ліцею і дозволило б зробити життя ліцеїстів більш активним та насиченим.
Тому, звертаємося до Вас із проханням допомогти у придбанні автобусу для військово-морського ліцею, який залишився вірним Україні та продовжує виховувати майбутніх офіцерів ВМСУ.
Довідково:
У 2017 році ліцей підготував 74 випускників - це найбільша кількість після виходу з Криму. 62 з них вступають до вищих військових навчальних закладів України. 8 ліцеїстів отримали сертифікати стандартів НАТО, троє з них вирушають на навчання до Великобританії.

повний текст звернення
сховати

Звернення підписали

З цим зверненням також підписують

Сайт працює в тестовій експлуатації